Lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego Konkursów Przedmiotowych

Lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego Konkursów Przedmiotowych

w roku szkolnym 2020/2021:

 

JĘZYK POLSKI

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

Klasa

Miejscowość

Ciemniakowska

Julia Dominika

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

8

Dołuje

Czerwiński

Bartosz

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

8

Trzebież

Dziarnowski

Michał

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Fechner

Maja

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego w Dobrej

7

Dobra

Filipowicz

Oliwer

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

8

Police

Głuchowski

Cyprian

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Gorczyca

Ida Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Górska

Kamila

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

8

Dołuje

Grzyb

Hiacynta

Szkoła Podstawowa nr 5 im Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

8

Police

Jakubowska

Kalina

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Kajkowski

Alan

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

6

Police

Kandar

Dawid

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Konstanty

Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

7

Przecław

Kucharska

Amelia

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

7

Police

Lubińska

Oliwia

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie

7

Będargowo

Łuczak

Agata

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci

 

Mierzyn

Majewska

Sandra

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

8

Trzebież

Malicka

Elżbieta Agnieszka

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Małaszczycka

Alicja

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Połubok

Maja

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

7

Bezrzecze

Rysz

Magdalena Emilia

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego w Dobrej

8

Dobra

Rzempała

Magdalena Joanna

Szkoła Podstawowa nr 5 im Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

8

Police

Słowikowska

Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Szczypa

Krzysztof

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie

7

Będargowo

Wesołowska

Maria

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci

 

Mierzyn

Wyrwicz

Michał

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

7

Police

MATEMATYKA

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

Klasa

Miejscowość

Chołuj

Adrian Jakub

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

8

Police

Dec

Marcel Aleksander

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej

7

Dobra

Gaborska

Anna

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

Gorczyca

Ida Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszkiz Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Jakubowski

Stanisław Jerzy

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Jankowska

Marta

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

Kaczanowski

Wiktor

Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie

7

Mierzyn

Kolbus

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Konstanty

Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

7

Szczecin

Leszczyński

Mikołaj

Publiczna Szkoła podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Ługiewicz

Karolina

Szkoła Podstawowa im. rtm. W. Pileckiego w Będargowie

8

Będargowo

Maślankowski

Jakub

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

8

Trzebież

Orłowska

Diana

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Pańczyk

Karolina Marta

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Szczecin

Połubok

Maja

Publiczna Szkoła podstawowa w Bezrzeczu

7

Bezrzecze

Sałapa

Adam Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

7

POLICE

Wojciechowski

Łukasz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej, ul.Poziomkowa 5, 71-246 Dobra

7

Dobra

Wojtowicz

Szymon Piotr

Szkoła Podstawowa nr  5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

8

Police

Wyszczelski

Kamil

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

7

Trzebież

Zeissel

Andrzej

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Ziontkowski

Borys

Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie

8

Mierzyn

Żurek

Paweł

Szkoła Podstawowa nr  5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

8

Police

 

 

HISTORIA

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

Klasa

Miejscowość

Błasiak

Patryk

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

7

Dołuje

Bromirski

Kacper Franciszek

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

8

Dołuje

Chałupka

Bartosz

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

Czycz

Adrian

Publiczna Szkoła Podstawowa im.Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

7

Mierzyn

Filipowicz

Oliwer

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

8

Police

Głażewska

Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Jaz

Wiktoria Zofia

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Kajkowski

Alan

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

6

Police

Kamicki

Daniel

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

7

Bezrzecze

Kurpiewski

Jakub

Publiczna Szkoła Podstawowa im.Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

7

Mierzyn

Lewandowski

Maksymilian

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

7

Police

Łowiński

Dawid Jan

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

7

Tanowo

Makowski

Marcin

Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi i Dwujęzycznymi

8

Trzebież

Malinowski

Olaf

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Mallek

Ernest Olgierd

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

7

POLICE

Maślonkowski

Jakub

Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi i Dwujęzycznymi

8

Trzebież

Pęksa

Alex

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddzialami Dwujęzycznymi

7

Police

Powąska

Cezary Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

6

POLICE

Rudalski

Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Safaryn

Łukasz Karol

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Skrycki

Miłosz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Szcześniak

Jan Michał

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej

6

Dobra

Targosińska

Marcelina

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

8

Police

Ułanowska

Julia Krystyna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej

8

Dobra

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

Klasa

Miejscowość

Burda

Nikola

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

8

Mierzyn

Dziarnowski

Michał

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Flak

Dennis

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

8

Mierzyn

Gaborska

Anna

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

Goch

Łukasz Eugeniusz

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

6

POLICE

Gołasz

Błażej

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Jaroszewski

Kacper

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

8

Police

Lipski

Julian

Publiczna Szkoła Podstawowa

8

Bezrzecze

Onik

Marcin

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

8

Police

Pańczyk

Karolina Marta

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Prusinowski

Olaf

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

6

Przecław

Szeja

Hubert

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

 

 

CHEMIA

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

Klasa

Miejscowość

Ambrożewicz

Maksymilian

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Ciećwież

Wiktoria Anna

Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

8

Mierzyn

Iwaniec

Franiciszek

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej

8

Dobra

Jankowska

Marta

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

Kaczmarek

Mateusz Paweł

Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

8

Mierzyn

Karpiński

Kornel

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej

8

Dobra

Nowak

Mateusz

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Pańczyk

Karolina, Marta

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Szarszewska

Martyna

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

Wojtowicz

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

8

Police

Woźna

Hanna

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Zatylna

Kaja

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Zygoń

Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Żurek

Paweł

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

8

Police

 

 

GEOGRAFIA

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

Klasa

Miejscowość

Ciemniakowska

Julia Dominika

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

8

Dołuje

Chałupka

Bartosz

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

7

Police

Czerwiński

Bartosz

Szkoła Postawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

8

Trzebież

Dołęga

Jakub Franciszek

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Dwujęzycznymi

8

Police

Dziarnowski

Michał

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Filak

Mateusz

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

7

Przecław

Filipowicz

Oliwer

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

8

Police

Jędruszek

Monika

Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

7

Mierzyn

Kajkowski

Alan

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

6

Police

Karpiński

Kornel Tomasz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej

8

Dobra

Kurpiewski

Jakub

Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

7

Mierzyn

Lejk

Piotr

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Leszczyński

Mikołaj

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Makowski

Marcin

Szkoła Postawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

8

Trzebież

Malicka

Elżbieta Agnieszka

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Misztal

Nicola

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Niedlich

Szymon Franciszek

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Rudalski

Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Siedlecki

Patryk Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Staniszewska

Ewa

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Dwujęzycznymi

8

Police

Szczypa

Krzysztof

Szkoła podstawowa w Będargowie im. Witolda Pileckiego

7

Będargowo

Szelachowski

Jakub

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Wojciechowski

Łukasz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej

7

Dobra

 

 

BIOLOGIA

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

Klasa

Miejscowość

Chomicz

Weronika

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Gorczyca

Ida Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Górska

Kamila

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

8

Dołuje

Hajdasz

Helena

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

Hołub

Martyna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Kajkowski

Alan

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

6

Police

Kawecka

Hanna Marianna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

7

Bezrzecze

Krasowska

Natalia

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Niczyporuk

Kacper

Publiczna Szkoła Podstawowa im.Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

6

Mierzyn

NIEDŹWIECKI

KACPER SZYMON

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Ogonowska

Alicja

Publiczna Szkoła Podstawowa im.Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

7

Mierzyn

Oleszkiewicz

Leon

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

7

Police

Połukord

Anita

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

7

Police

Rudalski

Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Rządziński

Albert

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

8

Dobra

Staniszewska

 Ewa

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego w Policach

8

Police

Stożyńska

Hanna

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Targosińska

Marcelina

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego w Policach

8

Police

Ułanowska

Julia

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

8

Dobra

WOŹNIAK

KAROLINA JANINA

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

 

JĘZYK ANGIELSKI

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

Klasa

Miejscowość

Bortnik

Brian Michał

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

7

Dołuje

Feretycka

Maria Gabriela

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

7

Police

Gaborska

Anna

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

GOŁASZ

BŁAŻEJ

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Gorczyca

Ida Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Ilczuk

Wiktor

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

8

Mierzyn

Karpiński

Kornel

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej

8

Dobra

Kasierska

Oliwia

Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznym i Przedszkolnymi w Trzebieży

8

Trzebież

Kłos

Nikodem

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

7

Police

Kolasa

Urszula

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

Kołacki

Oliver

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Ławniuk

Marcel Adam

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

7

Tanowo

Ługiewicz

Karolina

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie

8

Będargowo

Majewska

Sandra

Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

8

Trzebież

Maryniak

Milena Wiktoria

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

7

Dołuje

Mischke

Weronika

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

7

Przecław

Paluch

Katarzyna

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

7

Mierzyn

Pańczyk

Karolina

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

RYSZEWSKA

IDA, GABRIELA

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Rządziński

Albert

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej

8

Dobra

Staniszewska

Ewa

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

8

Police

Suchy

Damian

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie Filialna w Pilchowie

5

Pilchowo

Wilczewska

Hanna

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie

8

Będargowo

 

 

FIZYKA

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

Klasa

Miejscowość

Ambrożewicz

Maksymilian

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Czerwiński

Bartosz

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi i Dwujęzycznymi w Trzebieży

8

Trzebież

Jankowska

Marta

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

Kowaluk

Grzegorz

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Lejk

Piotr

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Miller

Filip

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

8

Mierzyn

Nowak

Mateusz Dariusz

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Safaryn

Łukasz, Karol

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Wojtowicz

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

8

Police

Ziontkowski

Borys

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

8

Mierzyn

Żurek

Paweł

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

8

Police

 

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

Klasa

Miejscowość

Dołęga

Jakub

Szkoła podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

8

Police

Dziarnowski

Michał

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Krysztofik

Marcel

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Kurpiewski

Jakub Mikołaj

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

7

Mierzyn

Kustrzycka

Hanna

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Leszczyński

Mikołaj

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Lipiński

Antoni

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

7

Police

Makowski

Marcin

Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi i Dwujęzycznymi

8

Trzebież

Maślonkowski

Jakub

Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi i Dwujęzycznymi

8

Trzebież

Rożyński

Mateusz

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8

Police

Rudalski

Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr1 im.Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

Police

Safaryn

Łukasz Karol

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

Siedlecki

Patryk Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

8

POLICE

Skrycki

Miłosz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

8

Bezrzecze

Słowik

Mateusz

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8

Tanowo

Staniszewska

Ewa

Szkoła podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

8

Police

Wesołowska

Maria

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

8

Mierzyn

Widera

Kacper Adam

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

8

Przecław

 

powrót